SEŘIZOVAČ/SEŘIZOVAČKA-NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000 KČ

Jste manuálně zruční a baví Vás seřizovat výrobní technologie?

Pracujte s automatickými linkami a nejmodernějším způsobem řízení výroby.

Buďte součástí výrobního procesu značky SHERON, která je v ČR a SR lídrem na trhu v oblasti provozních kapalin, autokosmetiky a autopříslušenství.

BENEFITY

PŘÍPLATKY ZA PŘESČAS, PRÁCI VE SVÁTEK A NOČNÍ SMĚNU NAD RÁMEC ZÁKONA
OBĚDY ZA ZVÝHODNĚNOU CENU
PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU
TÝDEN VOLNA NAVÍC
PŘÍSPĚVEK NA DOVOLENOU
KÁVA ZDARMA
VÝHODNÁ CENA NA FIREMNÍ PRODUKTY
ZVÝHODNĚNÁ SIM I PRO RODINU

Co vás čeká za práci?

    • Seřizování moderních výrobních linek
  • Obsluha automatické míchací linky
  • Realizace denní produkce podle výrobního příkazu
  • Dohled nad malým týmem výrobních pracovníků na směně
  • Průběžné provádění kontrolních zkoušek kvality výrobků

Co požadujeme?

  • Manuální zručnost - zkušenost se seřizováním linek vítána
  • Vzdělání - minimálně výuční list
  • Celoročně práci ve dvousměnném provozu, sezónně (září-leden) třísměnném provozu
  • Další informace můžete najít na našich webových stránkách www.dfpartner.eu